Anasayfa / Alt Coin Satışı / 2018 Yılında Coinler Yükslecek

2018 Yılında Coinler Yükslecek

2018 Yılında Coinler Yükselecek Coinler

2017 yılının son aylarında Bitcoin’in artık hemen hemen tüm kitleler tarafından duyulması, yatırımların artmasına ve diğer kripto paraların da değer kazanmasına neden oldu. Bu durumun devamı olarak ise 2018 yılında da birçok kripto paranın değerlenmesi öngörülürken, 2018 yılında yükselecek coinler listesini de şu şekilde sıralamak doğru olacaktır:

 

1 – Bitcoin
Kripto paraların atası olarak kabul edilen Bitcoin’in, uzmanlara göre 2018 yılında da yükselişi sürdüreceği bekleniyor. Özellikle 2015 ve 2016 yıllarından bu yana müthiş bir değer artışı gösteren Bitcoin’in, 2018 yılında 30 bin dolar seviyelerine kadar değer kazanması bekleniyor. Ayrıca 2018 yılında Bitcoin’in birçok dünya ülkesinde de yoğun bir şekilde kullanılacağı tahmin ediliyor.

 1. Ethereum
  Bitcoin’den sonra gelen bir kripto para birimi olan Ethereum, 2018 yılında da değer kazanması beklenen coinlerden biri. Birçok altcoinin ortaya çıkmasına destek sağlayan Ethereum, şu sıralar en değerli altcoinlerden biri olarak karşımıza çıkıyor.
 2. Bitcoin Cash
  Bitcoin’in düşük bütçeli eş değeri olarak görülen Bitcoin Cash, şuan için 1.600 dolar civarlarında işlem görse de, 27 milyar dolardan fazla hacmiyle 2018 yılında değerlenecek coinler arasında yer alıyor.
 3. Ripple
  Şuan için alınabilecek düzeyde olan Ripple, değerlenecek olan coinler arasında yer alıyor. Özellikle Ripple’ye birçok büyük kurumun destek çıkması ve Ripple’yi tanıması, 2018 yılında değerlenecek coinler arasında Ripple’nin de ismini duymamıza neden oldu.
 4. Litecoin
  Tanesi 100 dolardan fazla bir değere sahip olan Litecoin, hızlılığı, güvenilirliği ve yatırımcılarının artması nedeniyle 2018 yılında daha da çok değerlenmesi bekleniyor.
 5. Dash
  Dünyada yoğun bir ilgi gören Dash, son dönemlerde Türk coin borsalarında da aynı ilgiyi görmeye başladı. 800 dolara kadar değerini yükselten Dash’ın, ilerleyen dönemlerde değerini katlaması ve 2018 yılında kazandıracak olan coinler arasında yer alması bekleniyor.

Hakkında Web Aracım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir