Anasayfa / Web Tanıtım / AMKScript KULLANICILARI Dikkat ! [Dolandırılma Riski Var]

AMKScript KULLANICILARI Dikkat ! [Dolandırılma Riski Var]

Merhaba sevgili WebAracim.com kullanıcıları ;

Bu gün çok tuhaf bir olayla karşılaşan bir kullanıcımızın tarafımıza ulaşarak konu açmamızı rica etmesi üzerine bize anlatmış olduğu olayı inceleyip doğruluğuna karar verdikten sonra bu yazıyı paylaşma gereksinimini duyduk.

Amkscript . com kendi bünyesi içerisinde söz de kendi kodlayıp lisanslı bir şekilde sattığı bir script söz konusu olan ! Bir araç kiralama scripti.

Sağ tarafta görmüş olduğunuz scripti sözde bu ”kul hakkı” konusunda titiz çalışan arkadaşlar emeğin hakkını vermişler öyle değil mi ? Peki neden yükleniyoruz bu kadar? Çünkü ofisimo nun BURADA bulunan scriptini ve 180 TL ye satılan scripti 100 TL ye sattıklarını iddia etmektedirler. Bu gün bir kullanıcımız kendilerinden bu scripti alarak ödemesini yaptığını fakat 100 TL ‘nin yanı sıra + 150 TL de lisans ücreti istediklerini ve lisans ücretini ödenmezse ödenen 100 TL ücretin yanacağını belirtmişler kendisine.  Yani uzun lafın kısası güzel halkım ! Vatandaş önce 100 TL yi alıyor sonrada 100 TL yi iade etmemek için 150 TL istiyor ! Neyse ki kendileri hakkında yasal suç duyurusunda bulunulacak olması biraz da içimizi rahatlatıyor.

 

Ne kadar mantıklı öyle değil mi ?

Olay karşısında kullanıcımızın ödediği dekont bizde bulunmaktadır fakat güvenlik gereği sadece talep halinde kullanıcılarımıza gösterilmektedir.

Ne kadar güzel dünya öyle değil mi ? 

Yattığın yerden milletin cebindeki 3 kuruşa göz dik !

Amkscript gibi insanların helal kazançlarını haram yollarla kendilerine mal etmelerine biz WebAracim.com ailesi olarak dur diyoruz ve siz değerli kullanıcılarımıza bu konuda bilgilendirmek istiyoruz.

Öncelikle kendisini firmaymış gibi gösteren ve çalıntı scriptleri size satmaya çalışan bu kişilerden uzak durmanızdır. Amkscript dolandırıcı firma olarak aklınızda bulunmasını tavsiye ediyoruz.

Script alacağınız zaman kesinlikle yasal bir prosedur belirtilmeden alım işlemi yapmayınız. Amkscript dolandırıcı web tasarım firması gibi sepete at sonra ödemeye geç olayından uzak durunuz.

Şimdi değerli kullanıcılarımız bu mevzu bahis olan sitenin daha öncesini bilirsiniz elbet ? Piyasadaki warez scriptleri toplayıp ücretsiz bir şekilde dağıtan bir siteydi. Yeteri kadar hit’e sahip olduğunu düşünüyor olmalı ki herhalde şimdi de işin esas boyutuna geçmiş bulunmakta. Dolandırıcı script satıcıları alanında listemize birinci sıradan giriş yapan amkscript web sitesi hakkında ilerleyen dönemlerde dolandırılan olmasın diye bu yazıyı paylaştık !

Buradan’da AMKScript .com yönetimine WEBARACIM.COM ailesi olarak seslenmek istiyoruz !

HAKKINI VEREMİYORSANIZ HAK YEMEYİN !

 

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir