Anasayfa / Tema Eklentileri / Wordpress Eklentileri / Bookly v13.2 Randevu & Rezervasyon Eklentisi

Bookly v13.2 Randevu & Rezervasyon Eklentisi

Bookly v13.2 Randevu & Rezervasyon Eklentisi

Merhaba arkadaşlar. WordPress rezervasyon sistemli web siteleriniz için duyarlı randevu & rezervasyon ve zamanlama eklentisini full olarak sizlere sunuyoruz. Büyük firmalar tarafından kullanılan bu eklentiyi genel anlamda müşterilerine önem veren kuruluşlar tarafından kullanılmaktadır. Kurulumu oldukça hızlı ve arayüzü basit bir eklentidir.

Bookly adındaki ekletimizin özellikleri ;

  • Sağlıklı yaşam , Güzellik ve Masaj rezervasyonlarını yönetebilirsiniz
  • Spor salonları , eğitim , dans ve daha bir çok rezervasyon oluşturabilirsiniz.
  • Randevu eklentisinde zamanlama konusunda eğitim kursları bulunmaktadır
  • Özellikle turizm sektöründe olan firmalari çin özel etkilnlikler ve faaliyet sistemleri

Profesyonel anlamda işleyiş gösteren rezervasyon & randevu sisteminde düzenleme ile bütün işlemlerinizi basit ve kolay bir şekilde halledebilirsiniz.

Sistem İşleyişi ; 

Kurulumu basit olan randevu eklentisinde son derece kolay bir şekilde toplantılar düzenleyebilir kullanıcılarınıza özel ders verebilir veya farklı seçenekler ile hizmetler sunabilirsiniz. Ayrıca sistem içerisinde dilediğiniz kişiye yöneticilik verebilir ve bu yöneticileri son derece kolay bir şekilde yönetebilirsiniz. Ürünler için hazırladığınız fiyatlandırma sisteminde ayrı ayrı fiyatlandırma yapabilir yada zaman ayrımı şeklinde gün içerisindeki saat dilimlerini değiştirebilirsiniz.

Sistem üzerinde filtreleme mevcut olup tarihler arası veya fiyatlandırmalar arası seçenekleri görüntüleyebilirsiniz. Eklentimiz İngilizce olup eklentiler bölümündeki Loco Translate eklentisini indirerek tam anlamıyla türkçeleştirebilmektesiniz.

Full ve lisanslı bir şekilde sizlere ulaşacak oolan eklentimizin bütün ayarlamaları admin paneli üzerinden yapılabilmektedir.

LİNK.TL OLACAK A DAN Z YE BÜTÜN KADROSU İLE OROSPU ÇOCUKLARI OLAN FİRMA ÖDEME YAPMADIĞI İÇİN LİNKLER KALDIRILMIŞTIR. İNDİRMEK İSTEYEN ARKADAŞLAR KONU LİNKİ İLE BİRLİKTE : WEBARACIM@HOTMAIL.COM SKYPE ADRESINE MURAACAT ETMELERI GEREKMEKTEDİR

Hakkında Web Aracım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir