Anasayfa / Joomla Şablonlar / Joomla Profesyonel Fotoğrafçılık – Portfolyo Şablonu

Joomla Profesyonel Fotoğrafçılık – Portfolyo Şablonu

Joomla Profesyonel Fotoğrafçılık – Portfolyo Şablonu

Joomla kullananlar için muhteşem bir tema ile karşınızdayız. Joomla için hem portfolio teması hemde fotoğrafçılık alanında kullanabileceğiniz muhteşem bir tema.!

Gayet şık ve güzel görünümüyle tam anlamıyla profesyonel bir şablon olan Scarsdale V1.0.0 ücretsiz olarak full bir şekilde null tema indir olarak sizlerle.

Joomla şablonumuz tam anlamıyla responsive olup gerek tablet gerekse cep telefonlarında kusursuz bir şekilde görüntülenebilmektedir. Fotoğraf şirketleri içinse profesyonel bir şablon oluşu ve tam anlamıyla seo dostu oluşu oldukça kurulum için fazlasıyla iyi bir sebeptir.

Bu muhteşem joomla ücretsiz şablon görüntüsü aşağıdadır.

Scarsdale V.1.0.0 Özellikleri ; 

 • Porftföylerinizi yapılandıraiblirsiniz. 3 Portföy sayfa şablonu bulunmaktadır.
 • Galeri bölümü ve slayt gösterisi bulunmaktadır. Aynı zamanda videolarınızıda yayınlayabilmektesiniz.
 • Şablon içerisinde filtreleme seçeneği mevcuttur.
 • Göz alıcı ve şık bir tasarım ile web sitenizi ziyaret eden kullanıcılar için son derecede profesyonel bir yaklaşım sergileyeceksiniz.
 • Son derece yüksek çözürlüklü ekran ile ilgi çekici bir sayfa
 • Şablon içerisinde video desteği bulunmaktadır. Bu sayede youtube başta olmak üzere bir çok video sitesinden videoları yükleyebilir kullanıcılarınızla paylaşabilirsiniz. (Videolar embed desteği ile eklenmektedir)
 • Özel sayfa oluşturucu eklentisi mevcuttur. Bu sayede kendinize özel sayfalar oluşturabilirsiniz. Sayfa oluşturmak için eklentileri sürükle bırak yöntemi ile kullanabilirsiniz.
 • 70 adet özel simgeler ile içeriklerinizi farklı iconlarda gösterebilirsiniz.
 • Joomla şablonumuzda gelişmiş blog seçeneği mevcuttur.  Bu sayede düşüncelerinizi ve fikirlerinizi özgürce paylaşabilir kullanıcılarınıza hitap edebilirsiniz.
 • Kullanıcılarınız web sitenizi ziyaret ettiğinizde sizinle iletişim kurmak isteyeceklerdir. Bunun sonucu bir iletişim formundan daha fazlası şablon içerisinde bulunmaktadır. Google harita ekli bir şekilde kurumsal ve size özel bir iletişim sayfası bulunmaktadır.
 • Sizlere ücretsiz olarak sunduğumuz bu şablon ücretsiz bootsrap ile uyumludur.

Tam anlamıyla profesyonel olarak bir web sitesi sahip olmak isteyenler piyasada ücretli bir şekilde satılan bu joomla ücretsiz şablona hiç bir ödeme yapmadan sahip olabilirler. Dileyenler portfolyo teması olarak kullanabilirler. Kişisel web siteleri için gerçek anlamda profesyonel bir şablondur. Fakat aynı zamanda fotoğrafçılık ile ilgilenen arkadaşlar tamamen bu anlamda kullanabilirler.

Şablonumuzun tam anlamıyla görünümünü aşağıdaki demo linkinden inceleyebilirsiniz. Hoşunuza gittiği taktirde indir sekmesine tıklayarak indirebilirsiniz.LİNK.TL OLACAK A DAN Z YE BÜTÜN KADROSU İLE OROSPU ÇOCUKLARI OLAN FİRMA ÖDEME YAPMADIĞI İÇİN LİNKLER KALDIRILMIŞTIR. İNDİRMEK İSTEYEN ARKADAŞLAR KONU LİNKİ İLE BİRLİKTE : WEBARACIM@HOTMAIL.COM SKYPE ADRESINE MURAACAT ETMELERI GEREKMEKTEDİR.

Hakkında Web Aracım

2 yorum

 1. Ahmet Yıldırım

  Çok teşekkürler aradığım bir şablondu gerçekten.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir