Anasayfa / Wordpress Temalar / Oregon v1.0 – Responsive Prestashop E-ticaret Teması İndir

Oregon v1.0 – Responsive Prestashop E-ticaret Teması İndir

Oregon v1.0 – Responsive Prestashop E-ticaret Teması İndir

Merhaba arkadaşlar Eticaret denildiği zaman akla gelen ilk temalardan biri olan Oregon V1.0 Responsive Prestashop temasını ücretsiz olarak sizlere sunuyoruz. Tema sizlere full sürüm olarak geliyor ve demo içerik yükleyebilmektesiniz.

Mutfak eşyaları ve gıda sektörü için kullanabileceğiniz muhteşem bir wordpress ücretsiz tema sizlerle. Dikey bir mega menü olması sizlere kullanabileceğiniz geniş bir alan sağlıyor ayrıca ana sayfadan ziyade 4 adet düzenleyebileceğiniz son derece şık tasarımları mevut. Simgelerin küçük ve göze hitap etmesi ise tamamen kullanıcı dostu bir görünüm sergiliyor.

Temanın Görünümü Aşağıdadır.

Temanın ana sayfa seçenekleri içerisinde kampanyalar bölümü olarak kullanabileceğiniz kayar bir şekilde banner seçeneği bulunmaktadır. Buda ilginç ve dikkat çekici bir görsel şölen yapmanız konusunda sizlere güzel fikir verecektir.  Ayrıca full responsive wordpress tema görünümüne sahiptir buda bilgisayar ve mobil cihazlar üzerinden rahatça kullanılabileceği anlamı taşımaktadır.

Temamızın aşağıda göreceğiniz 4 adet giriş sayfası bulunmaktadır. Bu sayfalardan hoşunuza gideni seçerek editleyip kullanabilirsiniz.

Temanın Özellikleri ; 

1-) Full responsive yapısı bulunmaktadır.

2-) Tam anlamıyla yönetilebilir admin paneli

3-) Seo dostu kodlama. Temanın seo puanı %98 dir.

4-) Sınırsız kategori ekleyebilir ayrıca bu kategorilere ürün eklemenizde herhangi bir sınır bulunmamaktadır.

5-) Kendiniz satış yapmaktan ziyade olarak bayi oluşturarak bayileriniz üzerinden de satış yapabilmektesinizdir.

6-) Demo sürüm tema ayarlarında mevcuttur. İsteyen kullanıcılarımız demo sürümü yükleyip kendisine göre ayarlayabilirler.

7-) Temanın 2 adet sil seçeneği mevcuttur. Bunlar ingilizce ve fransızcadır. İsteyen kullanıcılarımız WordPress Eklentiler bölümünden Loco Translate indir e gelerek temanın dil seçeneklerine Türkçeyi de ekleyebilir ve Türkçe olarak ticaret yapabilirler.

Not : Tema tam anlamıyla profesyonel e-ticaret teması dır. Temanın piyasa değeri 99 dolardır. Sizlere tamamen ücretsiz sunuyoruz. Tema yükleme ile ilgili sorun yaşayan arkadaşlar konu başlığı altından yardım talebinde bulunabilirler. Temanın kodlama süreci mutfak eşyaları teması ve elektrikli ev eşyaları teması olarak kodlanmıştır. Bu nedenden dolayı farklı alanda ticari faaliyet gösterecek kullanıcılarımızın temayı düzenlemeleri gerekmektedir.

Temanın demo ve indirme linkleri aşağıdadır. Demo adresini incelemeyi lütfen unutmayınız. 

Rar Şifresi : webaracim.com

LİNK.TL OLACAK A DAN Z YE BÜTÜN KADROSU İLE OROSPU ÇOCUKLARI OLAN FİRMA ÖDEME YAPMADIĞI İÇİN LİNKLER KALDIRILMIŞTIR. İNDİRMEK İSTEYEN ARKADAŞLAR KONU LİNKİ İLE BİRLİKTE : WEBARACIM@HOTMAIL.COM SKYPE ADRESINE MURAACAT ETMELERI GEREKMEKTEDİR.

Hakkında Web Aracım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir