Anasayfa / Web Tanıtım / Trabzon Oto Kiralama

Trabzon Oto Kiralama

Trabzon Oto Kiralama
Oto kiralama Trabzon firması olarak sizlere ideal hizmetler sunmakatayız. Alanında uzman ekibimiz, son model araçlarla beklentilerinize yanıt vermektedir. Uzun zamandan bu yana verdiği Trabzon oto kiralama hizmetleri ile insanların ulaşım sorunlarını kısa zamanda giderebilmekte olan firmamız son derece bakımlı ve konforlu araçları ile müşterilerine farklı seçenekler sunabilmektedir. Bu alanda her zaman için en güvenilir ve en çok tercih edilen firma olarak amacımız gerek şehir içi gerekse şehir dışı ulaşım ihtiyaçları için beklentileri kiralayacak olan araçlar arayan herkese aradıkları araçları temin edebilmektir.

Neden Oto Kiralama;

Araç kiralama yapmak, birçok kişi için değişik amaçlar taşıyabilir. Bazı kişiler kişisel kullanmak, bir yere gitmek, gezmek amacıyla bu hizmeti alabilirken bazı kişiler de aile tatilleri gibi nedenlerle başka yere gidebilir. Oto kiralama hizmetleri almak demek, sınırlı bir süre için geçici araç sahibi olmanız ve bazı sorumluluklar altında işlem yapmak demektir. İster tatil ister başka bir amaçla bu aracı belli bir süre boyunca kiralama yaptığınız zaman süre bakımından da artı sağlanır. Trabzon oto kiralama firmamız sizin en iyi şekilde sonuç almanızı hedeflemektedir.Deneyimli çalışanlarımız özellikle müşterilerimizin taleplerini aldıkları zaman hızlı bir şekilde harekete geçmekte ve kısa zaman içinde aradıkları araçları bulabilmelerini sağlamaktadırlar. Son derece uygun ücretler ile kendilerine tahsis ettiğimiz araçları istedikleri süre boyunca kullanabilmekte olan tüm müşterilerimiz bizler gibi güvenilir firmalar ile çalışmaktan her zaman memnun kalmaktadırlar. Uzun zamandan bu yana edindiği tüm deneyimleri sadece müşterilerine aradıkları kaliteli hizmetleri sunabilmek amacı ile kullanan firmamızda müşteri memnuniyeti her zaman için en önemli konuların başında gelmektedir.

Bebek Koltuğu Talebi;

Trabzon rent a car bünyesinde bebek koltuğu talebinde bulunan müşterilerimiz kiralama sırasında bunu belirttiklerinde fiyatlara ek olarak bebek çocuk koltuğu eklenmektedir. Araç kiralama öncesi bu aparat eklenerek size bu şekilde sunulur. Ancak dilerseniz sonradan da talep iletebilir ve fiyatlandırmayı değiştirebilirsiniz.
Araç Nasıl Teslim Alınır
Firmamıza başvuru yapmak isteyen kişiler, araç seçimi yapmalarının ardından gereken ön evraklar ve şartlar görüşülür. Daha sonra fiyatlar da görüşüldükten sonra araç teslimi gerçekleşir. Bazı hallerde araç teslimi firmamız yetkili personeli tarafından sizin olduğunuz yere ulaştırılabilmektedir. Hava limanı işlemlerinde genelde bu şekilde önceden telefonla yapılan kiralama sonrası karşılama ve araç kiralama teslimi yapılacaktır.

Ekonomik Araç Kiralama;

Trabzon araç kiralama firmamızdan ekonomik araç kiralama hizmeti alabilirsiniz. Ekonomik araçtan kasıt donanım açısından orta lükslükteki araçların iş ya da kısa süreli kullanımlarda temin edilmesi, bu şekilde bütçe dostu bir uygulama olmasıdır. Özellikle devamlı kiralama yapan kişi ve firmalarda ekonomik avantajlardan siz de faydalanabilirsiniz. Araç kiralama hizmetlerinde sizlerin güvenliğiniz için 2 sene ehliyetli olma şartı vardır. Ayrıca sizin dışında başka kişiler de bu aracı kullanmak durumundaysa bu durumda diğer kişilerin kullanımı sırasında olası bir kaza olması durumunda kaskoya dahil edilmesi için firmamıza bunu bildirmeniz gerekir. Bu şekilde gereken sigorta detayları eklenir ve daha sorunsuz şekilde işlem devam eder. Araç Kiralama da Profosyonel Hizmetler
Kısa bir görüşme ile taleplerini bizlere iletebilmekte olan tüm müşterilerimiz tüm Trabzon rent a car firmaları içinden en doğru seçimin bizler olduğumuzu hemen anlayabilmektedirler. Birçok farklı özellikteki araç ile her türlü eklentiye hitap eden firmamız da tüm araçlarımızın bakım ve onarım işlemleri mutlaka zamanında yapılmaktadır. Bu sayede tüm müşterilerimiz için güvenli bir ulaşım olanağı hazırlanabilmektedir.
Araçlarımız ile ulaşım sorunlarını gidermek isteyen tüm müşterilerimiz için baştan sona kontrolleri yapılan araçlarımız aynı zamanda her kullanımdan sonra titiz bir şekilde temizlenerek müşterilerimize teslim edilmektedir. Kaliteli hizmet anlayışından asla taviz vermemekte olan firmamız şehre gelen kişilerin araç kiralama konusunda en çok ilgi gösterdikleri ve güvendikleri firmaların başında gelmektedir.
Tüm işlemlerin tamamen yasal olarak yapılması ve asla beklenmedik sorunların yaşanmasına olanak tanınmaması sebebi ile müşterilerimiz araçları ile gönül rahatlığı içinde seyahat edebilmektedirler. Tüm araçlarımız yüksek modeller olup aynı zamanda istek az ister çok kişili kullanımlarda her türlü beklentiyi karşılayacak özelliklere de sahiptirler. Bu sebeple Trabzon araç kiralama hizmetlerimiz her zaman için yoğun bir şekilde ilgi görmektedir.

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir