Anasayfa / Wordpress Temalar / UNICASE V1.4.2 – Elektronik Ürün Satış Teması

UNICASE V1.4.2 – Elektronik Ürün Satış Teması

Unicase v1.4.2 elektronik ürün satış teması wordpress alt yapısı ile hazırlanmış eticaret sistemleri için muhteşem bir tema. Tema Wooommerce mağzaları için tasarlanmıştır. Elektronik ürün , giyim kuşam , mobilya , hobi ürünleri satışı için rahatlıkla kullanılabilir. Tema İngilizce olarak gelmektedir. Türkçeleştirme eklentisini üst kısımdaki eklentiler bölümünden indirebilirsiniz.

Görünüş açısından son derece muhteşem görünen bu tema gitti gidiyor görünümünde bir temadır. Kullanıcılarınız mağaza açabilir kullanıcılarınızın sattığı ürünler üzerinden yüzdelik bir pay alabilirsiniz. Son derece profesyonel anlamda işleyiş gösteren web sisteleri için düzenlenmiş olan wordpress eticaret teması indir ile tamamen ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Temanın görünümü aşağıdadır ;

Temamızın üst kısmı göründüğü gibi üst ve sol tarafta kategoriler mevcuttur. Ayrıca slider seçeneği mevcuttur. Kampanyalarınızı , reklamlarınızı veya indirimde olan ürünlerinizi slider seçeneğini kullanarak kaydırabilirsiniz. Alt yapı olarak tamamen seo uyumlu olan wordpress tema responsive yapısı ile de bütün cihazlardan sorunsuz olarak görüntülenebilmektedir.

Ana sayfa içerisinde vitrin ilanları sergileyebilirsiniz. Sliderin alt kısmı yukarıdaki gibi görünüyor. Sol tarafta ise alakalı ürünler sergilenmektedir. WordPress eticaret teması indir olarak son derece profesyonel anlamda yapılmış bir tema üstelik tamamen ücretsiz.!

Temanın alt (footer) kısmı ise yukarıdaki gibi görünmektedir. Makalelerinizi yazabilir sayfanızı tamamen güncel tutabilirsiniz. Unutmamalısınız ki Güncelliğin Seo için gerçek anlamda önemi büyüktür. A dan Z ye kusursuz bir alt yapıya sahip olan E-ticaret temasının özelliklerinden bahsetmemiz gerekirse

UNICASE V1.4.2 – Elektronik Ürün Satış Teması Özellikleri ;

  • Görsellik açısından tabiri caiz ise on numara beş yıldız bir görüntü.
  • Slider seçeneği aktiftir.
  • Unicase uzantıları mevcuttur.

Temanın Demo Kurulumu Ve Bütün Eklentileri Rar Dosyasının İçerisindedir.

  • Mağaza içerisinde ürün arama
  • Ürünler için hızlı görünüm seçenekleri
  • Gelişmiş özellikleri ile birlikte gelen dikey menü
  • Blog seçeneği aktif
  • Ürünleri marka marka olarak sergileyebilme

ve daha bir çoğu bu mükemmel tema içerisinde. Temanın demosunu incelemeyi unutmayınız. İndirme linki aşağıdadır.

LİNK.TL OLACAK A DAN Z YE BÜTÜN KADROSU İLE OROSPU ÇOCUKLARI OLAN FİRMA ÖDEME YAPMADIĞI İÇİN LİNKLER KALDIRILMIŞTIR. İNDİRMEK İSTEYEN ARKADAŞLAR KONU LİNKİ İLE BİRLİKTE : WEBARACIM@HOTMAIL.COM SKYPE ADRESINE MURAACAT ETMELERI GEREKMEKTEDİR.

Hakkında Web Aracım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir