Anasayfa / Tema Eklentileri / Wordpress Eklentileri / WordPress Chat Eklentisi Ücretsiz Lisanslı

WordPress Chat Eklentisi Ücretsiz Lisanslı

WordPress Chat Eklentisi Ücretsiz.!

WordPress siteleriniz için online chat eklentisini ücretsiz olarak sizlere sunuyoruz.

Kurumsal bir firma sahibi misiniz ? Kendinize ait wordpress web siteniz mi var ? Piyasada 29 dolar gibi bir fiyata satılan wordpress chat eklentisini null olarak sizlere sunuyoruz.!

Artık wordpress web siteleriniz üzerinden müşterilerinizle veya misafirleriniz ile birlikte sorunsuz bir şekilde sohbet edebilecek ürünlerinizi detaylı bir şekilde tanıtma fırsatını ücretsiz bir şekilde elde edeceksiniz. Ayrıca sizlere sunduğumuz bu eklentinin full sürüm ve lisanslı olması da eklentiyi tam anlamıyla kullanabileceğiniz anlamı taşımaktadır. Buda süre kısıtlaması veya farklı alternatif seçenekler olmadan sorunsuzca domain ve hostunuz açık olduğu sürece kullanabileceğiniz anlamı taşımaktadır.

Eklentinin kurulumu diğer eklentiler gibi aynı şekilde olup aktif etmeniz halinde ayarlarını yapmanız gerekmektedir. Ayarları yaptıktan sonra kullandığınız temanın ayarlarına hiç dokunmuyorsunuz. Eklenti aktif hale gelmektedir.

Not: Eklenti İngilizce bir şekilde gelmektedir sizlere. Lisans dosyası ve eklenti rar’ın içerisindedir. Yabancı dil hakkında bilgisi olmayan arkadaşlar wordpress eklenti kategorimizden tema ve eklenti türkçeleştirme eklentisini indirmesi yeterli olacaktır. Daha sonra admin panelinizden Türkçe’ye çevirisini yapabilirsiniz.

Herhangi bir sorun veya sıkıntıda konu altından yorum yazarsanız en geç 24 saat içerisinde yardımcı oluyoruz. Piyasada ücretli olarak satılan bu wordpress eklenti indir dosyasını tam anlamıyla ücretsiz olarak indirmek için aşağıdaki linklerden yardım alabilirsiniz.

LİNK.TL OLACAK A DAN Z YE BÜTÜN KADROSU İLE OROSPU ÇOCUKLARI OLAN FİRMA ÖDEME YAPMADIĞI İÇİN LİNKLER KALDIRILMIŞTIR. İNDİRMEK İSTEYEN ARKADAŞLAR KONU LİNKİ İLE BİRLİKTE : WEBARACIM@HOTMAIL.COM SKYPE ADRESINE MURAACAT ETMELERI GEREKMEKTEDİR.

Hakkında Web Aracım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir