Anasayfa / Wordpress Temalar / WordPress Profesyonel Firma Teması Ücretsiz

WordPress Profesyonel Firma Teması Ücretsiz

WordPress Profesyonel Firma Teması Ücretsiz

WordPress ayrıcalıklarını yaşatmaya devam ediyoruz arkadaşlar. Profesyonel anlamda web siteleri için google’nin kendi yazılımı olan wordpress ile hazırlanmış olan muhteşem bir kurumsal firma teması ile karşınızdayız. Websiteleriniz için kullanabileceğiniz bu  temanın özelliklerinden bahsetmek gerekirse

  • Sınırsız kategori oluşturma
  • Woocomerce Dahil ( E-Ticaret Sistemi Olarak Kullanabilirsiniz)
  • Sınırsız menü oluşturma
  • Temanın Dil Seçenekleri İçerisinde TÜRKÇE Mevcut
  • Tam anlamıyla yönetilebilen admin paneli
  • Özelleştirme ile sayfayı dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.
  • Temayı dilediğiniz gibi eticaret temasına dönüştürerek satışlar yapabilmektesiniz.

Temanın header bölümü yukarıda görüldüğü gibidir. Slider bölümüne istediğiniz kadar resim ekleyebilir , düzenleyebilir veya kaldırabilirsiniz. Temanın SEO Optimizasyon skoru 95 dir.

Temamızın footer kısmı ise yukarıdaki gibidir. Temanın full ve lisanslı olması a’dan z’ye değişikliğe gidebileceğiniz anlamı taşımaktadır. Footere kendi linklerinizi koyabilir mevcut bulunan linkleri kaldırabilirsiniz.

Demo adresinden dileyen kullanıcılarımız temanın incelemesini yapabilirler. Ayrıca kurulum açısısından sıkıntı yaşayan kullanıcılarımız konu altından yorum yaparlarsa en geç 24 saat içerisinde yardımcı olmak isteriz.

LİNK.TL OLACAK A DAN Z YE BÜTÜN KADROSU İLE OROSPU ÇOCUKLARI OLAN FİRMA ÖDEME YAPMADIĞI İÇİN LİNKLER KALDIRILMIŞTIR. İNDİRMEK İSTEYEN ARKADAŞLAR KONU LİNKİ İLE BİRLİKTE : WEBARACIM@HOTMAIL.COM SKYPE ADRESINE MURAACAT ETMELERI GEREKMEKTEDİR.

Hakkında Web Aracım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir