Anasayfa / Tema Eklentileri / Wordpress Eklentileri / WordPress Vote it up Eklentisi

WordPress Vote it up Eklentisi

WordPress Vote it up Eklentisi

WordPress bir web sitesine sahipseniz bu eklenti tamda size göre. Bu eklenti ile yazılarınız artık okuyanlar tarafından oylanabilecektir. Bir nevi reddit yada digg eklentilerine benzer bir eklenti olan vote it up eklentisi sayesinde kayıtlı kullanıcılarınız tarafından yazılarınız oylanabilecektir. Ayrıca eklenti içerisinde bulunan bir tane bileşeni ilede en fazla oylanmış konularınızı web siteniz üzerinde kullanıcılarınıza gösterebiliyorsunuz.

Vote İt Up EKLENTİ ÖZELLİKLERİ ;

  • Panelden müsade etmeniz durumunda ziyaretçiler dahi konularınızı oylayabilmektedir.
  • Panel içerisinde oynamış konularınızdaki oyları kolaylık ile yönetebiliyorsunuz.
  • Konu oylamaları sadece yazar dışındaki kullanıcılara açıktır.
  • Konularınızdan en fazla oy alanları vb. web sitenizde gösterebiliyorsunuz.

Vote İt Up EKLENTİ KURULUMU ;

  • Aşağıdaki download linkinden eklentiyi indiriyorsunuz. Eklentiyi indirdikten sonra wp-content klasörünüzün içerisinde olan plugins klasörünün içerisine olduğu gibi yüklüyorsunuz.
  • Yükleme işlemini gerçekleştirdikten sonra admin panelinize girip eklentiler kısmından aktifleştirmeniz yeterlidir.

     Ayrıca Dip Not : 

  • En çok oy alan yazılarınızı koymak istediğiniz yeri bileşenler bölümünden düzenleyebilirsiniz. Eğer bileşen bölümü ile hiç uğraşmak istemeyenler için bölüm seçerek aşağıdaki kodu eklerseniz o bölümde görünecektir.

<?php DisplayVotes(get_the_ID()); ?>

  • Kullanıcılarınızın konulara yaptıkları oylamalar üzerinde düzenleme yapmak istiyorsanız eklenti ayarlarından girip yönetim işlerinizi yapabilirsiniz.

WordPress kullanıcıları için gerçekten kaliteli bir eklenti olan Vote it up Eklentisi ni indirmek için aşağıdaki linklere tıklayabilirsiniz. Hepinize şimdiden keyifli oylamalar dileriz.

LİNK.TL OLACAK A DAN Z YE BÜTÜN KADROSU İLE OROSPU ÇOCUKLARI OLAN FİRMA ÖDEME YAPMADIĞI İÇİN LİNKLER KALDIRILMIŞTIR. İNDİRMEK İSTEYEN ARKADAŞLAR KONU LİNKİ İLE BİRLİKTE : WEBARACIM@HOTMAIL.COM SKYPE ADRESINE MURAACAT ETMELERI GEREKMEKTEDİR.

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir